KONST / Litografier / Färglitografi 13395725
*
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 augusti 2020
kl 18:57:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/7 15:41:40
1
300 kr
1/8 10:09:29
2
150 kr
1/8 10:09:30
1
200 kr (Budbetjänt)
1/8 10:09:43
2
250 kr
1/8 10:09:43
1
300 kr (Budbetjänt)
3/8 18:52:29
3
Vinnande bud
3/8 18:52:56
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/7 15:41:40 | 1 | 300 kr |
1/8 10:09:29 | 2 | 150 kr |
1/8 10:09:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
1/8 10:09:43 | 2 | 250 kr |
1/8 10:09:43 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
3/8 18:52:29 | 3 | Vinnande bud |
3/8 18:52:56 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08